Маєток 12_Місяців

Запрошуємо Вас у дивовижний світ затишку і спокою!
Відчуйте найінтимнішу романтику Карпатських гір у всіх можливих її проявах!

    Маєток “12 Місяців” розташований у серці Карпат, на одному з мальовничих пагорбів. Навколо Вас вершини, полонини, річка, стежки для прогулянок, місця для пікніків, джерельця, ягоди, гриби та цінні лікарські трави. Якщо Ви бажаєте сповна насолодитися Карпатською красою, оздоровитися, відпочити від метушні, спробувати неперевершений смак гірських ягід, відчути приплив неймовірної енергії та сили, здійснити піші прогулянки по заповідним лісам, а можливо й підкорити вершини гір, то цей відпочинок саме для Вас! Зробіть крок на зустріч відпочинку та здоров’ю!

    Чотириповерховий дерев'яний будинок в стилі Шале. Цей стиль – символ простоти, затишку і тепла, він практичний і одночасно красивий, незважаючи на свою простоту і деяку грубість.
Кімнати оформлені екологічно-чистими натуральними матеріалами (дерево, льон тощо) і облаштовані власною ванною кімнатою (гаряча та холодна вода). Питтєва вода біжить до маєтку з вище розташованого природного джерела. У всіх кімнатах є телевізори, супутникове телебачення та інтернет. У деяких з них є балкон.
    З кожного вікна Ваше око милуватимуть лише димчасті гори, могутні сосни та смереки, чисте небо та де-не-де сліди людського життя.

Рекомендуємо зайти в розділ "Розваги" на нашому сайті. Там багато інформації чим можна зайнятися в нашому регіоні.

Місткість маєтку - 9 номерів
540 (635), 600 (700), 1000 (1180)

Сервіс для відпочиваючих:
- паркінг
- альтанка
- мангал
- дитячий ігровий майданчик
- гості можуть відпочити в загальному лаунжі
- супутникове телебачення
- інтернет
- більярд
- сауна
- смачна домашня кухня

Мобільне покриття: тільки Київстар

Ціни на бронювання через сайт дещо збільшені. Тому ми рекомендуємо бронювати по телефону.

Телефон для бронювань:
+38 067 304 2647
+38 066 308 2129